Ogłoszenie ws. uczestnictwa w konsultacjach dotyczących projektu Programu współpracy OKO 2025

18 Październik 2024

O G Ł O S Z E N I E

Zarząd Powiatu Kłobuckiego zaprasza do czynnego udziału w konsultacjach dotyczących projektu dokumentu pn.: Program współpracy Powiatu Kłobuckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2025.

Konsultacje inicjowane są zgodnie z uchwałą Nr 107/2024 Zarządu Powiatu Kłobuckiego z dnia 17 października 2024 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Programu współpracy Powiatu Kłobuckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2025 rok.

Celem konsultacji jest wspólne wypracowanie obszarów priorytetowych i zakresu zadań publicznych do realizacji we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2025 rok. Uwagi i opinie, zaprezentowane w trakcie konsultacji, uwzględniane będą przy podejmowaniu ostatecznej decyzji przez Zarząd Powiatu Kłobuckiego.

Uwagi proszę kierować na adres Starostwa Powiatowego w Kłobucku, Rynek im. Jana Pawła II 13, 42-100 Kłobuck lub drogą elektroniczną na adres:

Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na dzień 21 października 2024 roku.

Zakończenie konsultacji nastąpi w dniu 28 października 2024 roku.

Wnioski z przebiegu konsultacji podane będą do publicznej wiadomości: na stronie internetowej Starostwa, w Biuletynie Informacji Publicznej i tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego.

Pliki do pobrania: