ikonaNabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025ikonaPraca aptek od dnia 01.04.2024 r.

Powiat Kłobucki dotuje Spółki Wodne

02 Lipiec 2024

Starosta Kłobucki Dariusz Pilśniak wraz z Wicestarostą, podpisali w siedzibie Starostwa umowy ze Spółkami Wodnymi z terenu naszego powiatu. W myśl podpisanych umów, Powiat Kłobucki przekaże dla każdej z tych spółek, dotację w wysokości 7 000,00 zł., z przeznaczeniem na wykonanie i bieżącą konserwację infrastruktury melioracyjnej.

Ze strony spółek wodnych umowy podpisali:

- z Opatowa – Przewodniczący spółki - Mirosław Szewczuk i Członek Zarządu – Jan Ślusarczyk

- z Przystajni – Przewodniczący spółki - Zbigniew Krawczyk i Członek Zarządu – Zbigniew Marczak

- z Krzepic – Przewodniczący spółki - Zbigniew Robak i Członek Zarządu – Rafał Wąsiński

- z Panek – Przewodniczący spółki – Jerzy Brzęczek i Członek Zarządu – Małgorzata Jelonek

- z Białej – Przewodniczący spółki – Kacper Woźniak