Samorząd Powiatu Kłobuckiego dla bezpieczeństwa obywateli

17 Styczeń 2024

Kłobucka Powiatowa Komenda Policji  ma nowy samochód służbowy. Będzie on użytkowany przez policjantów Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego tej komendy.
Zakup samochodu był współfinansowany środkami przekazanymi  przez samorządy powiatowy oraz gminne, a środki przekazały Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Urząd Miejski w Kłobucku, Urząd Gminy w Przystajni, Urząd Gminy w Popowie, Urząd Gminy w Lipiu oraz Urząd Gminy w Pankach.
W uroczystości przekazania nowego radiowozu, policjantom z ogniwa patrolowo – interwencyjnego kłobuckiej komendy uczestniczyła m.in. Starosta Powiatu Kłobuckiego – Zdzisława Kall i Wicestarosta Aneta Kiepura oraz Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Wójt Gminy Przystajń Henryk Mach, Wójt Gminy Popów Jan Kowalik, Wójt Gminy Lipie Bożena Wieloch oraz Wójt Gminy Panki Urszula Bujak Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku inspektor Mariola Biskup, podziękowała samorządowcom i zauważyła, że wsparcie finansowe samorządów jest efektem dobrej współpracy oraz właściwie pojmowanej dbałości o bezpieczeństwo obywateli.
Użytkującym samochód policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!

Źródło: Komenda Policji w Kłobucku