Turniej strzelecki

15 Październik 2024

W dniu 10 października 2024 r. w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbył się Turniej strzelecki pn. „Powiat Kłobucki – tu żyje się bezpiecznie” pod patronatem Starosty Kłobuckiego – Dariusza Pilśniaka, a zorganizowany przez LOK Oddział w Kłobucku.

W turnieju udział wzięło 30 uczestników na czele z Wicemarszałkiem Województwa Śląskiego Grzegorzem Boskim, Starostą Kłobuckim – Dariuszem Pilśniakiem, członkami Zarządu Powiatu Beatą Przybylską i Anetą Kiepura, Radnym Powiatu Kłobuckiego Mariuszem Mandatem oraz Naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich - Andrzejem Wystalskim i przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Kłobucku. W Turnieju uczestniczyli również Burmistrzowie i Wójtowie Gmin powiatu kłobuckiego, przedstawiciele Ligi Obrony Kraju Oddział w Kłobucku, nauczyciele szkół ponadpodstawowych i zaproszeni goście służb mundurowych z terenu powiatu i województwa.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony osób w nim uczestniczących.

Wśród uczestników turnieju najlepsi okazali się :

I miejsce – Dariusz Pilśniak

II miejsce – Mariusz Gosławski